www.Novitus-Mala.pl
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E

Niewielka kasa, która realizuje elektroniczną kopię paragonów. Urządzenie Novitusa posiada dwa wyświetlacze, nabywcy i kasjera, na których będą pojawiały się komunikaty związane z przebiegiem sprzedaży. Nowoczesny mechanizm drukujący korzysta z rolek długości 30 m i wystawia paragony z szybkością 10 linii tekstu na sekundę. Wymiana papieru, oparta na zasadzie „wrzuć i pracuj”, zagwarantuje, że przerwa potrzebna na wyjęcie zużytej rolki i włożenie nowej potrwa chwilę. Model Mała Plus E oferuje wprowadzenie nazw produktów o długości 40 znaków, jak również umieszczenie NIP-u nabywcy na dowodzie zakupu.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E - Zapomnij o papierowych kopiach paragonów

Zapomnij o papierowych kopiach paragonów

Mała kasa Novitus, która została wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się elektroniczna kopia paragonów. Urządzenie archiwizuje dane na karcie pamięci, a Ty, po podłączeniu kasy do komputera, w każdej chwili możesz mieć do nich dostęp. Przechowywanie papierowych kopii jest kłopotliwe, wydruki często stają się nieczytelne. Urządzenie fiskalne Novitus sprawi, że szybko o tym zapomnisz. Od czasu do czasu będziesz musiał wymieniać tylko jedną rolkę, oszczędzisz więc na czasie i kosztach.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E - Dwa przejrzyste i podświetlane wyświetlacze

Dwa przejrzyste i podświetlane wyświetlacze

Każdy nabywca chciałby mieć świadomość tego, ile wyniosła suma zakupów, zanim sięgnie do portfela. Już dzisiaj możesz zadbać o to, aby spełnić oczekiwania klienta i użytkownika. Kasa Novitusa posiada dwa wbudowane ekrany - operatora i nabywcy. Na obydwu wyświetlaczach mogą pojawić się 2 linijki tekstu po 16 znaków. Ekrany urządzenia Novitusa są podświetlane, więc nie będzie problemu z odczytaniem informacji nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu.

Błyskawiczna wymiana rolki papieru

Kasa Novitusa posiada nowoczesny i praktyczny w użyciu mechanizm drukujący. Urządzenie fiskalne wystawia paragony z szybkością 10 linijek tekstu na sekundę. Dzięki zastosowaniu 30-metrowej rolki, rzadko będziesz zmuszony do przerywania pracy, aby włożyć nowy papier. A kiedy już przyjdzie ten moment, dzięki wrzutowemu systemowi wymiany wkładu, zajmie to tylko chwilę.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E - Precyzyjna identyfikacja Twojej oferty.

Precyzyjna identyfikacja Twojej oferty.

Kasa Novitusa umożliwia wpisanie do nazw elementów asortymentu aż 40 znaków. Dzięki temu szybko dopasujesz sprzedaż do obowiązujących przepisów, które wymagają od Ciebie jednoznacznego identyfikowania oferty. Możliwość wpisania do nazwy aż 40 znaków sprawi, że nie będziesz musiał używać skrótów. Mała Plus E - precyzyjna identyfikacja asortymentu Twojej firmy.

Wydrukuje NIP klienta na potwierdzeniu sprzedaży

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku zobowiązuje Cię do wprowadzania NIP-u nabywcy na paragonie (na życzenie klienta). Kasa fiskalna marki Novitus pozwoli Ci na wprowadzenie w życie tej zmiany. Paragon, na którym znajdzie się NIP klienta, jeśli cała należność nie przekroczy 450 zł, może być wykorzystany jako uproszczona faktura. Kasa fiskalna Mała Plus E umożliwi Ci kompleksową obsługę każdego, kto będzie chciał skorzystać z Twojej oferty.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E - Gotowa na Euro!

Gotowa na Euro!

Urządzenie jest przygotowane do zmiany waluty ewidencyjnej. Jeśli prowadzisz sprzedaż w PLN, już dzisiaj będziesz mógł zaprogramować Małą Plus E tak, aby była zdolna do obsługi innego środka płatniczego, np. Euro. Ustalisz przelicznik oraz moment, w którym ma dojść do zmiany.

Niewielkie rozmiary - moc funkcji

To niesłychane, że tak niewielkie urządzenie zaoferuje Ci dostęp do tylu funkcji! Wymiary modelu Mała Plus E to zaledwie 194 x 105 x 215 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Dzięki temu ustawisz kasę nawet na stanowisku operatora, którego powierzchnia jest dość mała. Niewielkie urządzenie rejestrujące, które zmieści się tam, gdzie inne nie mają na to szans!

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E - Nowoczesny system oszczędzania energii

Nowoczesny system oszczędzania energii

Novitus Mała Plus E korzysta z niezwykle wydajnego akumulatora. Nie będziesz się obawiał przerw w dostawie energii, które za każdym razem są związane ze powodują konsekwencje materialne. Kasa rejestrująca Novitus, bez podłączenia do stałego zasilania, może wydrukować aż 1 000 paragonów. Wszystko za sprawą innowacyjnego systemu oszczędzania energii. Zatroszcz się o bezpieczeństwo Twoich interesów!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Mała!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab K10

Kasa fiskalna
Elzab K10

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij