www.Novitus-Mala.pl
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E Kasa fiskalna Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus

Niewielka kasa fiskalna, która posiada 2 przejrzyste i podświetlane wyświetlacze - nabywcy i użytkownika. Urządzenie, za sprawą zaawansowanego systemu zarządzania energią oraz wydajnego akumulatora, zapewni brak przerw w sprzedaży. Model Mała Plus wyposażono w wytrzymały mechanizm drukujący, który wystawia dowody zakupu z prędkością 10 linijek tekstu na sekundę. Poza tym, dzięki łatwej wymianie rolki papieru, wykonanie tej czynności zajmuje tylko chwilę. Zainwestuj w eleganckie i zaawansowane technologicznie urządzenie.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus - 2 przejrzyste i podświetlane wyświetlacze

2 przejrzyste i podświetlane wyświetlacze

Novitus Mała Plus posiada 2 wbudowane ekrany - kasjera i klienta. Na obydwu wyświetlaczach mogą pojawić się 2 linie tekstu po 16 znaków. Ekrany w tym modelu są podświetlane, więc będziesz miał gwarancję przejrzystości komunikatów, bez względu na oświetlenie w pomieszczeniu. Już teraz możesz zatroszczyć się zarówno o potrzeby sprzedawcy, jak i klienta.

Szybki mechanizm drukujący, łatwa wymiana rolki papieru

Urządzenie Novitus do wystawiania oryginalnego dowodu zakupu i kopii używa wydajnego i praktycznego mechanizmu drukującego marki Fujitsu. Kasa drukuje potwierdzenia sprzedaży z prędkością 10 wierszy tekstu na sekundę. Co więcej, wymiana papieru w Małej Plus jest niezmiernie prosta i zajmuje jedynie chwilę. Urządzenie używa 25-metrowych rolek, więc nie będziesz musiał zbyt często przerywać sprzedaży, aby zamontować nowy wkład.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus - Przygotuj się na zmianę waluty ewidencyjnej!

Przygotuj się na zmianę waluty ewidencyjnej!

Dzięki Małej Plus będziesz gotowy do zmiany waluty ewidencyjnej. Prowadzisz sprzedaż w PLN, ale w tej kasie już teraz ustawisz obsługę Euro. Ustalisz nie tylko moment, w którym ma dojść do zmiany, ale także przelicznik, a urządzenia resztę wykona samoistnie.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus - Wydrukuje do 1 300 potwierdzeń sprzedaży bez zasilania zewnętrznego

Wydrukuje do 1 300 potwierdzeń sprzedaży bez zasilania zewnętrznego

Urządzenie Novitusa zostało wyposażone w niezmiernie wydajny akumulator wewnętrzny, który pozwala na wydruk do 1 300, 30-liniowych, potwierdzeń sprzedaży, bez zasilania zewnętrznego. Wszystko za sprawą zaawansowanego systemu zarządzania energią. Zainwestuj w model Mała Plus, a nie będziesz musiał się przejmować przerwami w dostawie prądu, które zazwyczaj wiążą się ze stratami finansowymi.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus - Mała Plus jest naprawdę niewielka

Mała Plus jest naprawdę niewielka

Małe urządzenia Novitusa, które gwarantuje możliwość używania bardzo wielu praktycznych funkcji. Wymiary modelu Mała Plus to zaledwie 194 x 105 x 215 (szerokość, wysokość, głębokość). Dzięki temu umieścisz swoją kasę fiskalną nawet na stanowisku pracy, którego powierzchnia jest mocno ograniczona.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Mała!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna
Posnet Mobile HS EJ

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij