www.Novitus-Mala.pl
Kasa fiskalna Novitus Mała Online Kasa fiskalna Novitus Mała Online Kasa fiskalna Novitus Mała Online

Kasa fiskalna Novitus Mała Online

Mała Online to kasa o kompaktowych gabarytach, która nie tylko komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas oraz terminalami płatniczymi, ale także wyróżnia się dobrymi parametrami technicznymi. Urządzenie zaoferuje Ci m.in. skonfigurowanie bazy towarowej zawierającej nawet do 20 000 PLU! Poza tym, kasa fiskalna Mała Online posiada pamięć chronioną, praktyczny mechanizm termiczny, różnego typu interfejsy komunikacyjne, graficzne ekrany LCD oraz klawiaturę z przyciskami funkcyjnymi. Urządzenie zapewnia również transmitowanie danych na temat sprzedaży na wskazany e-mail, np. przesyłanie wykonywanych raportów dobowych. Sięgnij po Novitus Mała Online - funkcjonalną i niezawodną kasę, która nie zajmie dużo miejsca na stanowisku pracy!

Online\'owa transmisja danych do CRK

Wśród wielu rozwiązań obecnych w tej kasie rejestrującej znalazł się pełen zakres funkcji online. Urządzenie gwarantuje zarówno współpracę z terminalami płatniczymi, jak i transmisję danych do Centralnego Repozytorium Kas. Dodatkowo, Mała Online może przesyłać informacje na różne sposoby. W standardowej konfiguracji technologicznej urządzenie posiada interfejs Ethernet, ale można je wzbogacić o modem GSM lub moduł Wi-Fi. Wtedy kasa rejestrująca od Novitus zaoferuje też bezprzewodowe połączenie z CRK.

Nawet 20 000 pozycji towarowych do zdefiniowania

Pomimo kompaktowych gabarytów, model Mała Online pozwala na skuteczne zarządzanie rozbudowanym asortymentem. W przypadku tego urządzenia Novitus do dyspozycji użytkownika jest baza towarowa, która pomieści maksymalnie 20 000 pozycji PLU! Ponadto, kasa pozwala na podział zapisanych produktów lub usług na 100 grup, co usprawnia np. wprowadzanie promocji na wybrane kategorie firmowego asortymentu. Niewątpliwym atutem Mała Online jest też precyzyjne identyfikowanie PLU na paragonach. Wszystkie produkty lub usługi mogą posiadać jednoznaczne nazwy o długości do 40 znaków.

Przechowuje dokumentację w formie cyfrowej

Pamięć chroniona jest jednym z kluczowych ogniw, jakie znalazły się w kasie Novitus. Wspomniana funkcjonalność sprawia, że urządzenie nie wymaga składowania ważnej dokumentacji w formie papierowej. Mała Online samodzielnie zapisuje informacje o prowadzonej ewidencji właśnie w pamięci chronionej. Rozwiązanie to wpływa pozytywnie zarówno na komfort pracy, jak i skuteczne zabezpieczenie istotnej dokumentacji. Co więcej, po zastosowaniu oprogramowania od Novitus kasa oferuje swobodny dostęp do informacji zarchiwizowanych w pamięci chronionej.

Szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych

Mała Online zapewnia szeroką różnorodność w kwestii współpracy z urządzeniami peryferyjnymi, m.in. komputerem, terminalem płatniczym, czytnikiem, wagą elektroniczną, szufladą czy drukarką zamówień. W tej kasie obecne są bowiem zarówno złącza komunikacyjne typu USB, jak i port RS-232 czy interfejs Ethernet. W rezultacie, model Mała Online sprawdzi się znakomicie nawet podczas pracy w rozbudowanym systemie. Ponadto, po zastosowaniu dodatkowych modułów - Bluetooth albo Wi-Fi - ta kasa fiskalna zaoferuje także bezprzewodowe wymianę danych z innymi urządzeniami w firmie.

Przydatne funkcje i mocne podzespoły

Zależy Ci na wdrożeniu kasy fiskalnej, która posiada wydajne podzespoły i oferuje korzystanie z wielu praktycznych funkcji? Mała Online będzie idealnym wyborem! Urządzenie posiada procesor 524 MHz, 256 MB pamięci RAM oraz 4 096 MB pamięci Flash, a także pracuje w oparciu o stabilne oprogramowanie Linux. Ponadto, w kasie Novitus dostępne jest zarówno eksportowanie bądź importowanie danych przy użyciu pendrive’a, jak i przesyłanie informacji o prowadzonej ewidencji na wskazany adres e-mail (np. raportów dobowych i miesięcznych).

Szybko wystawia paragony, również z NIP-em klienta

Niezawodna i prosta w obsłudze technologia wydruku, która jest obecna w Novitus Mała Online, usprawnia wykonywanie firmowych obowiązków. Dzięki niej urządzenie szybko wystawia czytelne paragony fiskalne oraz zapewnia łatwą instalację papieru termicznego. W przypadku tego mechanizmu drukującego wymiana wspomnianego materiału odbywa się na zasadzie \"wrzuć i pracuj\" i trwa dosłownie chwilę. Ponadto, kasa Mała Online może wystawić dowód sprzedaży z NIP-em nabywcy oraz zdefiniowanym wcześniej logo firmy w nagłówku.

Klawiatura z trybem szybkiej sprzedaży

Kasę fiskalną Novitus Mała Online można obsługiwać przy pomocy praktycznego panelu operatora. Po pierwsze, urządzenie posiada 2 podświetlane, graficzne ekrany LCD, więc informacje dotyczące przebiegu wszystkich transakcji są widoczne nie tylko dla klientów, ale także dla kasjera. Po drugie, Mała Online została wyposażona w alfanumeryczną klawiaturę z 19 przyciskami, która pozwoli m.in. na korzystanie z trybu szybkiej sprzedaży często wybieranych produktów bądź usług.

Pełna energii, kompaktowa kasa fiskalna online

Novitus Mała Online to niewielka kasa fiskalna, która radzi sobie świetnie w niewielkich i średnich punktach oraz nawet podczas mobilnego prowadzenia sprzedaży bądź świadczenia usług. Wymiary tego urządzenia wynoszą zaledwie 194 x 105 x 215 mm (szerokość, wysokość, głębokość). W przypadku modelu Mała Online istotny jest również fakt, że kasa cechuje się szczelną i wytrzymała konstrukcją, która zapewnia odporność na trudy intensywnej eksploatacji. Oprócz tego, urządzenie wyposażono w wydajną baterię o pojemności 3 000 mAh, gwarantującą kontynuowanie pracy nawet wtedy, gdy zabraknie dostępu do zasilania z sieci. Zainwestuj w niezawodną, pełną mocy i przyjazną w obsłudze kasę fiskalną online!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Mała!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Nano Online

Kasa fiskalna
Novitus Nano Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij